The Bayview Cottage

USA| Cali Cottages |15,8m2

Mobilny Tiny house w stylu cottage z kolebkowym dachem

Dane projektu:
Nazwa:The Bayview Cottage
Lokalizacja:Santa Ana, USA
Architekt:Cali Cottages
Powierzchnia:15,8m2
Typ:Tiny House/ Mobilny
Rok budowy:-

The Bayview Cottage to domek produkowany przez  firmę Cali Cottages- rodzinną firmę z Santa Ana w Kalifornii. Prosta forma z zewnątrz obłożona jest drewnianymi panelami w układzie pionowym. Całość kryje kolebkowy dach z paneli z kompozytu asfaltowego (w kształcie przypominające blachę falistą). Do jasnego wnętrza wchodzi się przez podwójne francuskie drzwi. Całość urządzona w stylu cottage. Ściany i sufit wyłożone białymi drewnianymi panelami.

W otwartej przestrzeni pod ścianą znajduje się spory aneks kuchenny z barkiem jadalnianym i niestandardowymi szafkami kuchennymi. Kuchnia została wyposażona w  kuchenkę elektryczną, małą lodówkę i zlew. Pod ścianą szczytową domku mieści się łóżko ze schowkami i szufladami. W osobnym pomieszczeniu znajduje się przestronna łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę z baterią, podłużną miską ustępową i energooszczędny ogrzewacz wody o pojemności 75 litrów.

Poza tym w skład wyposażenia domku wchodzą: przyciemniane światła LED -4szt., wentylator sufitowy ze światłami, gniazdka elektryczne oraz klimatyzacja naścienna z ogrzewaniem.


Ten model produkowany jest w wielkościach:
8.5′ X 20′, 15,8m2 $36,995
8.5′ X 24′, 19m2  $43,995
8.5′ X 28′ 23,7 m2 $48,995


Źródło: http://calicottages.com/bayview-cottage/
Fotografie: http://calicottages.com/bayview-cottage/
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *