Le Petit Prince

Francja|Baluchon|15,3m2

Nowoczesny Tiny House starannie wykończony czerwonym cedrem i blachą cynkową…

Dane projektu:
Nazwa:Le Petit Prince
Lokalizacja:Nantes, Francja
Producent:Baluchon
Powierzchnia:15,3m2
Typ:Tiny House/ Mobilny
Rok budowy:2018

„Mały Książę” to nowa propozycja od francuskiego producenta Tiny House- Baluchon. Zbudowany na 6-metrowej przyczepie ten 15,3m2 nowoczesny domek został starannie obłożony blachą cynkową w kolorze grafitu i czerwonym cedrem. Wnętrze jest jasne i przestronne. Podłoga pokryta litymi deskami świerkowymi, a ściany mieszanką naturalnego i bielonego świerku oraz boazerii malowanej na zielony odcień.

W otwartej przestrzeni znajduje się stół dla trzech osób oraz kuchnia wyposażona w lodówkę podblatową, kuchenkę z dwoma palnikami, zlew, podgrzewacz wody, a nawet schowek na wino.

Sypialnia ulokowana została na antresoli i jest wystarczająco przestronna, aby pomieścić łóżko dwuosobowe i kilka skrzyń do przechowywania. Na antresolę prowadzą dębowe schody z wbudowanymi  schowkami.

W tylnej części domku znajduje się pomieszczenie relaksu z dużym oknem bocznym zapewniającym nieograniczony widok. Dzięki wbudowanemu łóżku 70×190 cm miejsce to może służyć jako sypialnia dla dziecka lub gościa. Szafa i dwie duże szuflady pod łóżkiem oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. Naprzeciw znajdują się suwane drzwi prowadzące do łazienki z suchą toaletą kompostującą i prysznicem o wymiarach 70x90cm.

Po więcej informacji na temat Le Petit Prince Tiny House zapraszamy na stronę Baluchon.


Źródło: http://www.tinyhouse-baluchon.fr
Fotografie:  © Vincent Bouhours
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *