The West Coast Tiny House

Kanada|Summit Tiny Homes|34,8m2

Duży Tiny House dla 4- osobowej rodziny….

Dane projektu:
Nazwa:The West Coast Tiny House
Lokalizacja:Kolumbia Brytyjska, Kanada
Projektant:Summit Tiny Homes
Powierzchnia:34,8m2 (375sft)
Typ:Tiny House / Mobilny
Rok budowy:2018

„The West Coast Tiny House” czyli „Zachodnie Wybrzeże” to ogromny domek na kółkach zbudowany dla czteroosobowej rodziny przez Summit Tiny Homes w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Ten malutki domek o imponującej powierzchni 34,8m2 (375 sft) i długości 10,4m oferuje niesamowicie jasną i otwartą przestrzeń życiową dla rodziny, która zamierza mieszkać w nim w pełnym wymiarze godzin.

Wewnątrz znajdziemy obszerny salon z niestandardową kanapą w kształcie podkowy z wbudowanym schowkiem oraz zamaskowanymi na tylnej ścianie schodami prowadzącymi do poddasza dla dzieci. Wzdłuż ściany stoi duży, składany stół dla 4 osób, który może służyć również jako miejsce do pracy.

Kuchnia z jasnymi dębowymi blatami na przeciw siebie wyposażona w wiszące szafki, duży zlew, lodówkę i 4-palnikową kuchenką gazową. Za kuchnią ulokowana jest łazienka z prysznicem z ceramiczną małą wanną, toaletą, pralko-suszarką, umywalką i toaletką z mnóstwem miejsca do przechowywania. Nad łazienką znajduje się główna sypialnia do której prowadzi przesuwna drabina.

Domek ogrzewany piecykiem na propan.

Po więcej informacji na temat The West Coast Tiny House zapraszamy na stronę:  Summit Tiny Homes.

Źródło:  Summit Tiny Homes
Fotografie: © Summit Tiny Homes
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *