The Millennial Tiny House

Nowa Zelandia|Build Tiny|17m2

Tiny house pełen pomysłów oszczędzających przestrzeń…

Dane projektu:
Nazwa:The Millennial Tiny House
Lokalizacja:Katikati, Nowa Zelandia
Projektant:Build Tiny
Powierzchnia:17m2
Typ:Tiny House/ Mobilny
Rok budowy:2017

The Millennial Tiny House autorstwa Nowozelandzkiego producenta- Build Tiny- to lekki dom o wymiarach 7,2 x 2,4 m, zbudowany na dwuosiowej przyczepie. Ten mały domek ma konstrukcję stalową, jest izolowany wełną mineralną, a jego wysokość od podłoża to 4,2m.

Millennial Tiny House oferuje kilka świetnych pomysłów na oszczędzenie przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługują lekkie aluminiowe schody prowadzące do sypialni na antresoli, które całkowicie chowają się w ścianie. Sprytna ściana zbudowana ze sklejki oddziela salon od łazienki i zawiera dużą ilość schowków i półek dostępnych z obu pomieszczeń.

Salon po środku domku posiada dwie pary dużych francuskich drzwi, które zapewniają przepływ powietrza na przestrzał i otwarcie na otaczającą zieleń. Pod podłogą salonu znajduje się obszerny schowek.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest antresola zaadaptowana jako domowe biuro. Antresola ma wysokość 1,1-1,4m. Biurko i fotel zmontowane zostały tak, aby siedząc przy biurku stopy opierały się na szafkach kuchennych.

Po drugiej stronie salonu leży proporcjonalna kuchnia z pełnowymiarową lodówką, zlewem, dwupalnikową kuchenką z propanem, dużą ilością miejsca do przechowywania i dużymi blatami. Łazienka wyposażona w prysznic 90x90cm, umywalkę, pralkę i toaletę kompostującą na kółkach.

Millennial Tiny House dostępny jest w trzech różnych opcjach cenowych, zarówno dla majsterkowiczów, jak i dla tych, którzy chcą mieć gotowe do wprowadzenia mieszkanie gotowe. Ceny zaczynają się od 59 750 USD NZD i sięgają 120 500 USD NZD za model klucza „pod klucz”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Millennial Tiny House, odwiedź stronę Build Tiny. Domek dostępny jest na wynajem na Airbnb https://www.airbnb.pl/rooms/20033385

 


Źródło: Build Tiny
Fotografie: ©Build Tiny
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *