The Heritage Tiny House

Kanada|Summit Tiny Homes|17,3m2

Elegancki Tiny House w stylu wiktoriańskim….

Dane projektu:
Nazwa:The Heritage Tiny House
Lokalizacja:Armstrong, Kanada
Projektant:Summit Tiny Homes
Powierzchnia:17,3m2 (185sft) nie licząc antresoli
Typ:Tiny House / Mobilny
Rok budowy:2017

„The Heritage Tiny House” czyli „Dziedzictwo” to malutki dom na kółkach wybudowany na przyczepie 24 ’ (7,31m długości) przez Olivera Stankiewicza i Cera Bollo ze Summit Tiny Homes w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Zaprojektowany w stylu wiktoriańskim zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wydaje się tworzyć spójną całość. Domek pełen jest klasycznych detali. Na uwagę zasługuje starannie dopracowany wykusz z oknami, zbudowany nad dyszlem przyczepy oraz lukarna nad wejściem.

Odcienie bieli oraz liczne przeszklenia tworzą jasne, otwarte wnętrze. Salon z przeszklonym wykuszem i narożną sofą wypełniony jest naturalnym światłem.

Kuchnię zdobi biały marmurowy blat oraz szare frezowane szafki. Wyposażenie stanowi: zlew z fartuchem (farmhouse sink), kuchenka gazowa z piecykiem z zabudowanym okapem kuchennym oraz mała spiżarnia. Pod schodami na antresolę znajduje się pełnowymiarowa lodówka i pralka.

Łazienka oddzielona jest od kuchni dwoma szafami- garderobami. Wewnątrz łazienki znajduje się wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić wolnostojącą wannę, toaletę kompostującą oraz sprytnie wbudowanych schowków oraz szuflad.

Sypialnię na antresoli doświetlają i poszerzają optycznie umieszczone na przeciw siebie 2 pary okien w ścianach i dachu.

Po więcej informacji na temat The Heritage Tiny House zapraszamy na stronę:  Summit Tiny Homes.

Polecamy jeszcze inny domek Summit Tiny Homes : The West Coast Tiny House

 Źródło:  Summit Tiny Homes
Fotografie: © Summit Tiny Homes
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *