Swallowtail Tiny House

Australia|TheTinyHouseCompany|18m2

Nowoczesny Tiny House z wklęsłym dachem…

Dane projektu:
Nazwa:Swallowtail Tiny House
Lokalizacja:Brisbane, Queensland, Australia
Producent:The Tiny House Company
Powierzchnia:18m2
Typ:Tiny House/ Mobilny
Rok budowy:2018

Ten mały domek posiada tzw. „dach wklęsły” ze zintegrowaną rynną i rurą spustową, co ułatwia podłączenie i gromadzenie wody, wszystko to ukryte za parawanem z drewnianej żaluzji. Z zewnątrz obłożony jest czarną okładziną oraz blachą falistą co zapewnia mu nowoczesny wygląd.

Drzwi i okna są starannie rozmieszczone, aby zmaksymalizować wentylację poprzeczną zapewniając przy tym otwarte widoki. Wchodząc przez frontowe drzwi widzimy przed sobą żaluzjową galerię, z oknem po prawej stronie i odbiciem kuchennego okna w lustrze nad blatem kuchennym. Piękne, wysokie szklane żaluzje „Breezeway” są standardem w tym projekcie.

Dzięki brakowi wbudowanych mebli lub szafek w głównej przestrzeni życiowej możliwe są różne układy i aranżacje. Szafki kuchenne są oparte na przystępnym i modułowym systemie Ikei. Można je rozbudowywać wg. potrzeb. Za kuchnią znajduje się typowa, malutka łazienka z prysznicem i standardową toaletą. Domek posiada antresolę na którą prowadzi wysuwana drabina. Tu znajduje się wygodna, przestronna sypialnia. Pod antresolą jest miejsce do wypoczynku.

Wg. The Tiny House Company model „Swallowtail” to kompletny mały domek na kółkach, który oferuje przystępną cenę i elastyczność, z szeroką gamą opcjonalnych dodatków zaprojektowanych w celu bezproblemowego ulepszenia domu, jak pozwala na to budżet. Cena Tiny House zaczyna się od 79000$.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę TheTinyHouseCompany


Źródło: http://www.tinyhousecompany.com.au
Fotografie: http://www.tinyhousecompany.com.au
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *