FireFly Cabin

Wielka Brytania|

Domek w rustykalnym klimacie zaprasza na weekendową ucieczkę na wieś.

Firefly to rustykalny domek ukryty w wiejskim krajobrazie Kornwalii, w pobliżu Mawgan Porth, należący do kompleksu wypoczynkowego, oferującego weekendy z dala od miejskiego zgiełku.

Wewnątrz domek przypomina surową chatkę drwala. Wnętrza zaprojektowane zostało w stylu rustykalnym, gdzie dominująca rolę odgrywa naturalna paleta drewna, rdzy i patyny. Ściany i podłogę pokrywają stare deski z odzysku, dach obłożony od wewnątrz cynkowaną blachą falistą.

Niezwykły charakter tej chatki przenosi nas do czasów, gdy większość przedmiotów codziennego użytku produkowana była ręcznie. Od świateł na grubych linach konopnych z żarówkami typu Edison, po szydełkowe, wełniane dywaniki i skóry reniferów. Drewniane ściany pokrywają półki obłożone starymi książkami, bibelotami z stylu vintage i skarbami lasu. Nie brakuje tu uroczych kontrastów i niestandardowych detali, takich jak betonowa wanna i umywalka w łazience tuż przy starodawnej toalecie z górnopłukiem.

W rzeczywistości domek wyposażony jest we wszystkie nowoczesne udogodnienia: wygodną sypialnię z łóżkiem typu kingsize, w pełni wyposażoną kuchnię z wyspą i przestronną łazienkę z prysznicem i wanną. Patio wyposażone jest w wannę z hydromasażem i kominek z grilem.

Miejsce to ma swój urok o każdej porze roku. W zimie kominek zamienia je w przytulne schronienie, a w lecie otwarte drzwi stodoły sprawiają, że domek otwiera się na patio.

Aby uzyskać więcej informacji , odwiedź Unique Home Stays

Źródło: Unique Home Stays
Fotografie: Unique Home Stays
Tekst:Tinyhouse.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *