Drake Land Ark RV

USA|LandArkRV|33m2

Mobilny Tiny House wyglądem przypominający arkę na kołach….

Dane projektu:
Nazwa:Drake RV
Lokalizacja:Glenwood Springs, USA
Projektant:Land Ark RV
Powierzchnia:33m2 (357 ft2)
Typ:Tiny House/ Mobilny
Rok budowy:2018

Drake-RV to domek na kołach z zewnątrz pokryty jednolitą skorupą. Czarną blachę falistą uzupełniają czarne ramy otworów okiennych. Wnętrze jest jasne, lekkie, wykończone sosnową boazerią. Styl typowo męski, nowoczesny, zdominowany przez biel i grafit uzupełniają czarne, metalowe detale.

Funkcjonalnie Drake RV zawiera salon, kuchnię, łazienkę, dwie antresole oraz mały pokój typu flex, który może pełnić rolę biura bądź sypialni. Ten mały domek jest całkiem przestronny i może służyć noclegiem, aż siedmiu osobom. Ma wygodną kuchnię z długim blatem i miejsce do jedzenia. Wyposażony jest min. w wbudowane rolety okienne, gazowy system ogrzewania i podgrzewania wody, oświetlenie LED, lodówkę, kuchenkę gazową, małą wannę, pralkę.

Co ciekawe, prototyp Drake RV- Woody- powstał w 2012r. i służył jako eksperymentalny dom dla założycieli firmy Land Ark RV : Briana i Joni Buzarde. Obecna wersja o powierzchni 33m2 (357 ft2) zlokalizowana jest w Glenwood Springs w Kolorado. Cena Tiny House to 139,900 USD.

Zapraszamy na wirtualne zwiedzanie Drake RV:  https://app.immoviewer.com/portal/tour/1182919?accessKey=5bbf

Źródło: Land Ark RV
Fotografie: © Jeremy Gudac
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *