Domino Tiny House

USA|Modern Tiny Living|18,9m2

Monochromatyczny, zgrabny i wygodny Domino Tiny House…

Dane projektu:
Nazwa:Domino Tiny House
Lokalizacja:Columbus, USA
Producent:Modern Tiny Living
Powierzchnia:18,9m2
Typ:Tiny House / Mobilny
Rok budowy:2018

Domino Tiny House to domek mobilny zbudowany przez Modern Tiny Living- producenta Tiny House z Columbus w Ohio, USA. Konstrukcja domku osadzona została na przyczepie 24″, długości 7,31m, szerokości 2,59m. Prosta forma budynku pokryta jest białym sidingiem z dachem dwuspadowym krytym ciemną blachą stalową.

Wnętrze zaprojektowane w stylu nowoczesnym zdominowane zostało przez kolor biały. Biel winylowych ścian i szafek przecinają kontrastowe, ciemne płaszczyzny podłóg z winylu imitującego parkiet. Na tym tle szczególnie wyróżniają się piękne, drewniane blaty kuchenne wykonane z orzesznika (hikory) oraz suwane, drewniane drzwi do łazienki.

Przestrzeń wewnętrzna domku została harmonijnie zaprojektowana pod względem funkcjonalnym i wystarczająco doświetlona.

Domek ma wydzieloną, obszerną przestrzeń z kanapą w kształcie podkowy służącą do wypoczynku, spotkań towarzyskich, bądź jako jadalnia lub miejsce do pracy. Zakątek ten kryje wiele schowków i może również przekształcić się w wygodne miejsce do spania dla 2 osób.

Główna sypialnia ulokowana została na antresoli na którą prowadzą schody z szafkami. Antresola jest wygodna i doskonałe oświetlona.

Domek posiada również w pełni wyposażoną kuchnię z niestandardowymi szafkami, zlewem z granitu, czteropalnikową płytą kuchenną, mikrofalówką, okapem, dużą lodówką oraz łazienkę z prysznicem z włókna szklanego oraz standardową toaletą ze spłuczką.

Cena Domino Tiny House to 65,000$USD. Chcesz wiedzieć więcej? zajrzyj na: DOMINO


Źródło: Modern Tiny Living
Fotografie: http://www.moderntinyliving.com
Tekst: Ija Tinyhouse.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *